Jdi na obsah Jdi na menu
 


News

17. 12. 2016

Konec roku 2016. V zásadě jsem dokončil skoro vše co jsem měl v plánu, každý měsíc vycházel nějaký obsah, zbývá jen Greif, který se má objevit ve 4.14, což je velmi pravděpodobný a bude to komplet co se týká level bombrů.

Momentálně je hotová italská trilogie Jupiters Wrath, vzniknuvší na 4.13.3b kterou vypustím společně s novým patchem a oprášil jsem práci na kampaň pro Kate. Bohužel se v jedné misi objevil zlý bug a čekám na řešení od TD. Snad také pohnu s kampaní pro Bf 110, která už také vzniká na betě.

Na obzoru je také aktualizace HSFX 7.0.4, kde by se měla objevit mapa La Chute 3.0 a Central Europe. Zatím plánuju pokračování Operace levý hák 2, kde se přesuneme více na západ. Na La Chute bych chtěl udělat historickou kampaň pro Arado 234 ale taky nějaký noční věci s využitím CC modu.

saldy

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Momentálně dělám na updatu kampaně pro SB-2, aktualizace letounu pro 4.13.3 způsobily její nefunkčnost. Máme zde nové verze i bombload, v nové verzi kampaně odemknu bombload a tak bude mít hráč větší volnost. Z podobného důvodu bude update i pro kampaň pro R-2.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář